KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493049
nr 1749 3049
Britt Marie Janberg. Signerad, daterad -87, Rörstrandsgatan. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x30
Utrop:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:30:02
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer